עמיר, קונה אופנוע? - איציק קריטיעמיר, קונה אופנוע?

איציק קריטי

השבוע התכנסה צמרת הניהול של 'הונדה' יפן לישיבת חירום. המנהלים הקשישים וחמורי הסבר פערו את הפה בתדהמה כשקראו את המזכר הקצר שהונח מול כל אחד מהם:
"עמיר שבתאי שוקל לקנות עוד CBR!!!"
"מופלא ביותר!" – גנח היו"ר בהתרגשות – "האיש קנה כבר ערמה שלמה של CBR-ים ומעולם לא נרשם שמכר אף אחד מהם! בטח יש לנו כשל במחשב!"
"אולי הוא לוליין בקרקס והורס שם את האופנועים?" - שאל אחד המנהלים.
"לא" – אמר היו"ר – "אין קרקסים בישראל. חוץ מהכנסת."
"אז הוא בטח רוכב מירוצים."
"אין גם מירוצים בישראל" – אמר היו"ר – "ויש להם רק כביש אחד ישר בכל המדינה. בטח כל האופנועים שם רק נוסעים עליו הלוך וחזור."
הצלבה קטנה של מידע (כולל פריצה למחשבי קופ"ח ע"י מומחה יפני קטן וצהוב ביותר. אבל יותר קטן מצהוב, שיהיה ברור) והתמונה התבהרה:
"אהה" – פרץ היו"ר בצחוק משוחרר – "הוא הפך את כולם לטוטאל לוסט. תיראו את תצלומי הרנטגן של הבחור הזה. מושתלות לו פלטינות אפילו בתוך השפם."
"כן" – אמרה קלדנית הפרוטוקול (צהובה. אבל בלונדינית) – "ומושתל לו גם משהו גדול כאן... אההם... בדיוק..."
היו"ר שלף מטר מתקפל ומדד בקפדנות את העצם המתכתי הגדול.
"כן" – אמר – "בדיוק בגודל המתאים. נראה לי שתקוע לו בתחת קראנק מקורי של CBR מודל 93. וזה נותן את התשובה לשאלה הגדולה מכולם שלא ידענו את התשובה עליה: מי היה הפראייר המתאבד שבכלל קנה את האופנוע הזה."
"זה לא בתחת..." – החלה הפקידה לומר וזכתה במבט נוזף שהשתיק אותה לאלתר.


מיד החלו התכנונים של האופנוע שיוצע לעמיר. מחירו יהיה כמובן נמוך ביותר מפני שהוא נבנה לנסיעה חד-פעמית ורוב חלקיו הורכבו מחומרים מתכלים (בעיקר פחיות בירה מעוכות ביחד) שיהיה אפשר למחזר לאחר התאונה הצפויה בקרוב מאוד. צעד נוסף שננקט היה רכישה רחבה של מניות של חברות שעוסקות בסחר גבס, בשל הביקוש הצפוי, ושל מכרות הפלטינה. מצד שני נמכרו כל האחזקות באג"ח של ממשלת ישראל, שכן הפיצוץ הצפוי של עמיר וההרס שיגרם בשל גלי ההלם יהיה עלול לערער את יציבות הכלכלה.

בשבוע הקרוב צפוי כי סוכנות הונדה בישראל תפנה לעמיר ותזמינו אליה, כדי לשכנעו לתת דגימות דנ"א, במטרה לנסות ולשכפל עוד לקוחות עמידים כמוהו, כשהמטרה הסופית היא שכל קונה CBR יקבל "זריקת עמיר" שתהפוך אותו לעמיר -סליחה לעמיד, אפילו בתאונות קשות. כלומר, לאחר שיפטרו מתופעות הלוואי המעצבנות, כמו גדילת שפמנון קטן ומעוצב למשעי שמתחשק לטבול בבנזין 98 משובח ולהצית.

גם משטרת ישראל קיבלה את הידיעה על העניין, וצפוי שתטפל בנושא לא יאוחר משנת 2035 פלוס מינוס שנתיים. כך שאין מה לדאוג מהכיוון הזה, למרות שרצוי שהכיוון לא יהיה בטעות משהו בכיוון לנס-ציונה.

נסיים בידיעה כי לאחר שעמיר יקנה את האופנוע, הטלוויזיה תעבור למוד שידורים חיים רציפים ותעקוב אחרי נסיעתו באמצעות מסוק מהיר. כשעמיר יעצור במקום כלשהו יועבר השידור לכותל המערבי בירושלים, שם יגידו תפילות ויצומו רבבות בתקווה שהשם ירחם והפלטינות של עמיר יחזיקו מעמד בצפוי להתרחש להן. תרומות לארגון עצרת אפשר לשלוח לכתובת של המערכת (תרשמו אותן 'עצמי', או על השם שלי).


שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
1.איציק17/02/2006 19:52:46
אופנוע יפה
2.black15/09/2006 14:34:38
ממש רובוקופ האמיר הזה... תגידו יש לו גם נשק בשוק ?


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים