2 דקות עם דוהאן

11/11/2005 13:02:58

ראיון עם אלוהים (לשעבר)

במהלך עונת 2005 קרה הלא יאומן והונדה נפרדו מדוהאן. לקחנו את המקרופון המשוטט, ויצאנו אל השטח לבדוק, הכצעקתהההה... להלן הראיון שלא יתקיים לעולם עם אלוהים. 2 דקות עם דוהאן על הונדה וביאג'י.

כתב: אף אחד
צילם: המלאך גברי סופרבייק: יו מיק. בפעם האחרונה שפירסמנו ראיון איתך לפני כשש שנים כינינו אותך אלוהים, והיום אתה סתם מובטל אוסטרלי. איך ההרגשה לקום בבוקר בלי לאן ללכת? לא, כי אם אתה רוצה אני יכול לקשר אותך לכמה אנשים פה בישראל שידריכו אותך בהלכות המובטל המצוי..

דוהאן: האמת היא שידעתי שזה יקרה. צ'מע, אני בעצמי לא מאמין באלוהים. כך שידעתי שיבוא יום ויפסיקו להאמין גם בי. תראה למשל מה קרה עם שבתאי צבי.. ונחמן מאומן מה נגמר אתו? לא מציאה בכלל. ואת ישו בכלל צלבו, כך שזו לא ממש מציאה להיות אלוהים. ואני כבר לא מדבר על השטויות של ביאג'י. פעם הסברתי לו מה עושים עם נייר טואלט, והיום הוא לא מפסיק להתפלל לפני כל מירוץ "אלוהים תעשה שאני אנצח את רוסי, אלוהים תעשה שאני אנצח את רוסי". ומה הקטע? אני בכלל הייתי המאמן האישי של רוסי. אחר כך גם הייתי צריך לשמוע איך הוא בלב מתכנן את התירוצים שלו אחרי שהוא עוד פעם הפסיד והייתי חוטף חלסטרה. לפעמים הייתי שולח גם את רפי (המלאך רפאל. ח.ג.ך.1) שייתן לו במירוץ קטנה מקדימה ויפיל אותו. זה היה מצחיק אותי.. גם גבי ורפי היו נקרעים עד שכל הנוצות שלהם מהכנפיים היו עפות. רק משה רבנו היה הורס הכל ושובר את הכלים לידינו. כזה רציני הוא, אלוהים ישמור.

 

"פעם הסברתי לביאג'י מה עושים עם נייר טואלט, וכל העונה הוא לא מפסיק להתפלל לפני כל מירוץ "אלוהים תעשה שאני אנצח את רוסי, אלוהים תעשה שאני אנצח את רוסי". ומה הקטע? אני בכלל הייתי המאמן האישי של רוסי"

סופרבייק: כולם מתחבטים בשאלה אם אתה עזבת, או שהונדה פיטרו אותך. אתה יכול לספר לנו מה קרה שם?

דוהאן: נראה לך שהונדה פיטרו אותי? הם פשוט דחפו אותי החוצה אז עזבתי אותם. פיטרו אותי עלק. איך אפשר לפטר אותי? אני הרי אלוהים פור גוד סטייקס.

סופרבייק: אתה כבר לא. אבל בכל מקרה אם כבר הזכרת את הקיסר הרומאי, מה הקטע ביניכם?

דוהאן: קיסר רומאי???? קיסר רומאי???? ביאג'י???? אל תצחיק אותי גם אתה. תראה, יש כאלה שאומרים שאני לא ממש אוהב את ביאג'י, אבל זה שטויות במיץ. ההיפך הוא הנכון: אני ממש שונא אותו. הבן אדם גידל איזה זקן מטומטם כמו של פעם, וקורא לעצמו קיסר רומאי. ומה הקטע?! שהוא בכלל נראה כמו איזה הומו צרפתי עם הזקן הזה.


סופרבייק: זה נכון שאתה עצרת לו כמה פעמים הצטרפות לקבוצה הרשמית?

דוהאן: בהחלט כן. זה היה חלק מהכיף שלי אתו. תבין: אני מסתכל על הפרצוף שלו, וישר בא לי רעיון איך להתעלל בו. היום עם כל המצב של רוסי שנותן להם בראש, הונדה מנסים להיראות פחות מטומטמים. אז מה הם עושים? לוקחים את ההומו הצרפתי הזה כאילו שהוא יעזור להם במשהו, וכאילו מישהו יכול בכלל להתקרב לרוסי. אני..

סופרבייק: איטלקי

דוהאן: מה איטלקי..

סופרבייק: אמרת שביאג'י הומו צרפתי, והוא בכלל הומו איטלקי.

דוהאן: זה מה שאתה חושב.                                  

סופרבייק: לאיזה כיוונים אתה הולך עכשיו, ואל תגיד שאתה אוהב את השטות הזו שלך עם הקטע של ייצור יין.

דוהאן: למה, יש לך משהו להציע?

סופרבייק: צ'מע, יש אצלינו המון שגיאות כתיב, בא לך לעשות הגהות? אנחנו משלמים חרא, אבל זה יותר ממה שאתה מקבל היום.. 

דוהאן: יש מצב. מתי להתקשר אליך? אבל אתה תענה, נכון? שלא ייצא שאני סתם רודף אחריך. יפה השפם שלך. לאן אתה הולך? מה, זהו? כזה קצר? מי צריך אותך בכלל? בטלפתיה אני לא נוגע בך.. אופס.


שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
1.סיניהעתקה20/11/2005 23:02:00
עכשיו רואים בבירור שגם את הראיון הזה העתקת מפול-גז, אותך לכרובי הבכיין.
2.אדיר22/11/2005 16:01:54
והכי גרוע, שהמושג של פו גז באופנועים משתווה למושג שלי בתפוחי אדמה.
3.בול23/12/2005 01:40:38
בול גז - מתי תוציאו את המקרופון המשוטט לסיבוב נוסף?


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים