דבר העורך: HRC, מה עובר עליכם?

11/09/2006 15:16:23

עמיר שבתאי
אחרי המירוץ האחרון, חטפתי (ע"ש) את החלסטרה על הונדה: היי אתם שם בחברת המירוצים של הונדה, תגידו, אתם נורמליים? אולי התרגלתם כבר להפסיד? ומה עם מי שאחראי עליכם בחברה האם? נם את שנת הקיץ שלו? נמצא בחופש? סתם לא מתעניין? התרגל שהתואר אצל ימאהה? מה בדיוק הסיפור שלכם? בתכנית הרב שנתית שלכם ויתרתם מראש על התואר, אז אתם עושים הכל כדי להיצמד לגנט (תכנית עבודה רב שלבית)?

יש לכם כאן כמעט אלוף עולם רוכב על אופנוע של הונדה, וכל מה שאתם עושים הוא לחבל לו בסיכויים לנצח מירוצים? זה נראה לכם שפוי? לתת בשליש האחרון של העונה למוביל הטבלה, והאיש היחיד שיש (היה?) לו סיכוי ממשי להחזיר לכם את הכתר היוקרתי ביותר בעולם הדו שלנו, לתת לו אופנוע ניסוי עם חלקים שלא עובדים כבר לאורך כמה מירוצים? כן, אני מדבר על המצמד הדפוק שהתקנתם באופנוע של היידן. זה שלא ממש עובד כשהמנוע מתחמם. זה שמאלץ את ניקי לשנות את סגנון הרכיבה שלו תוך כדי מירוץ, כדי להתגבר על הבעיות שעושה לו המצמד. וזו לא הפעם הראשונה. זוכרים את הזרוע האחורית עם הבולם הדפוק? זוכרים. יופי

או קיי, אני יודע שהוא רוכב הפיתוח שלכם. אז מה לעזאזל? בשביל להשיג את התואר אתם לא יכולים להתגמש טיפה? לתת לו לשם שינוי אופנוע שכ-ן עובד באופן מלא? לעזור לו לנצח מירוצים ולהשיג בשבילכם את התואר שבשבילו אתם שופכים עשרות מליונים? שכחתם שאתם כאן כדי להשיג תואר כבר ה-ש-נ-ה, או שוויתרתם על זה מראש השנה ואתם מוכנים על הדרך להקריב גם הקריירה של הילד המקסים הזה? אז מה אם רשמית הוא רוכב הפיתוח? דחילק. תריצו את החלקים אצל סטונר למשל. לא יקרה שום דבר. כך או כך תקבלו את אותן תוצאות ממחשב הפיתוח המוזן במליון חיישנים שמותקנים בכל חור אפשרי האופנוע. 

מה אלוהים לא עשה כדי להחזיר לכם את התואר? פיצץ לרוסי מנועים וצמיגים, דאג שייכנסו בו מאחור ולא בצורה שהוא אוהב. סידר לקפירוסי תאונה משו בסט – ועוד מסטה, ועוד כיד הדמיון הטובה על אלוהים שאוהב לשחק לפעמים עם נתיניו באכזריות. ואכן הקנטאקי קיד השתלט על הדירוג, הצליח אפילו לנצח פעמיים למרות האופנוע, וכמעט שלא פספס פודיום. ומה אתם עשיתם בשבועות האחרונים כדי לעזור לו?! התקנתם לו קלאץ' שלא מפריד. נו באמת.... חשבתם מה היה קורה במירוץ השבוע אם האופנוע שלו היה עובד כמו שצריך? הייתם באמת חייבים לנסות את המצמד הבעייתי הזה דווקא לפני המירוץ הקריטי כל כך בברנו? הייתם חייבים לחזור על אותה הטעות גם במלזיה ואולי להרוס סופית את הסיכוי, היחיד אולי של ניקי, להיות אלוף עולם?

אז יאללה הונדה. תוציאו את האצבע מהתחת. האמת היא שלי אישית בכלל לא משנה מי יקח בסופו של דבר השנה את התואר, אבל גם לכם לא אכפת? מה שאתם עושים, הראיה הצרה כל כך בלי שום מעוף, כמעט גובל בפשע נגד הבחור. תנו להיידן אופנוע נורמלי ולא פלטפורמת ניסויים ממונעת. לא עכשיו. לא בשלב קריטי כל כך של העונה כששלושה רוכבים טובים ממנו לאין שיעור נושפים לו בעורף. בצורה שבה אתם מתנהלים, לא רק שלא מגיעה לכם אליפות, צריך גם לפטר אתכם. תנו לעזאזל להיידן לנצח.

 

 

שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
1.החילזון11/09/2006 15:45:46
GO VALLLLLLLEEEE אותן סיבות שהרחיקו את רוסי מהונדה גוזלות עכשיו את האליפות הקנטקי קיד.
2.אליאב11/09/2006 18:59:13
סוף סוף מישהו אומר את זה! תודה אמיר
3.גזגז11/09/2006 21:49:44
מגיע להונדה שהוא יעבור לימאהה ויקח להם שנה הבאה גם את המקום השני בסוף העונה אחרי רוסי. ימאהה ראשון, ימאהה שני. מגיע להם.
4.עפרגם הונדה אוהבים את רוסי ...12/09/2006 11:39:47
מה לעשות רוסי מספר אחד. חוצמזה לרוסי היה כל השנים אופנוע ניסוי (תחת רפסול) ואז כולם התבכיינו שיש לו אופנוע שונה... מספיק לקשקש - רוסי מספר אחד.
5.אברוםסלח עמיר...12/09/2006 13:52:46
הרבה מילים....בסופו של יום הכל תירוצים. יש לו אופנוע הרבה יותר טוב מזה של רוסי,ייתכן שפה ושם הונדה עושים נסיונות , אבל אני בטוח שהוא מקבל את האופנוע הטוב ביותר על המסלול. הוא פשוט לא מספיק טוב. לפחות לא כנגד העילוי שנקרא רוסי. תחייה עם זה !
6.ד'ר סיני12/09/2006 14:53:38
אמיר??????????????ערמה של קשקושים מארץ הקשקשנים,בבל'ט, שטויות במיץ עגבניות. אכזבת חברי היקר, אכזבת יותר מהיידן ופדרוסה ביחד,לא לעיניין.
7.עמיר שבתאי12/09/2006 16:43:08
עעעעעעעמיר. ולא אמיר. כתבתי למעלה שלא רק רוסי, אלא שיש לפחות שלושה טובים הרבה יותר ממנו. זו עובדה. זה שהונדה מחרבנים על היידן כשהוא מוביל את הדירוג, זו גם עובדה. ולד"ר סיני כפרות: איפה בדיוק אכזב אותך פדרוסה?
8.פיטר לרנראחלה מאמר15/09/2006 15:26:31
אין ספק שהיידן הוא הפייבורט השנה... למרות המקלות ששמים לו בגלגלים. תודה עמיר על חומר קריאה מהנה.
9.3styleחחח..... לתת לסטונר....03/10/2006 13:25:46
הוא רק יבדוק את עמידות החלקים בתואונות והחלקות...


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים