אופנועים ומרוץ הזיון - איציק קריטי

10/07/2006 21:53:04

איציק קריטי

לא מזמן יצא לי להיות מורכב מאחורי אופנוען. אמנם פאדיחה אבל לפחות זה השתלם בגדול מבחינה בידורית, בעיקר בגלל שליד כל בית שלישי בערך שעברנו לידו ציין הבחור המרכיב את איכותה הבלתי מתפשרת של הפצצה שגרה שם, אשר הוא במו עצמו השחיל לה את הפתיל הבוער וגרם לבחורה לשיר 'הללויה' בחמש קולות עד כי היה צורך לשים לה קסדה סגורה על הראש כדי לא להבהיל את השכנים. 

בעשיריית הבתים הראשונים עדיין האמנתי לסיפורים אבל היות ואחר כך הוא הצביע בין השאר גם על בית אבות אחד, שני בנייני משרדים ממשלתיים ובית כנסת, הבנתי שאפילו דמיון מזרחי עשיר לא מסביר את המתרחש, הבעיה נובעת ממקום אחר לגמרי. 

ההנחה הראשונית הייתה שייתכן שזה עקב שאיפת התוספים שמכניסים לדלק, אבל יותר סביר שהפעם עליתי על תגלית מדעית חשובה בתחום האופנו-פסיכו-סקסולוגיה שתהיה רשומה על שמי לנצח נצחים. אני קורא לה בזאת באופן פורמאלי: "תגלית השריטה האופנוענית על שם קריטי". אם ימצאו לזה תרופה אני מקווה שיקראו גם לה על שמי, "קריטי-פורטה" נשמע טוב, לא? תארו לכם את השיחה הבאה: 

רופא: "קח קריטי-פורטה וצלצל אלי בבוקר".
אופנוען: "אפשר במקום זה ללעוס גיליון של אופנועים וזהו?".
ונעבור לתיאוריה המדעית המשוכללת שלי. בעצם התיאוריה פשוטה מאוד ומבוססת על העובדות השכיחות שכולנו מכירים, עליהן מופעל תהליך אינדוקציה דקדקני ואינטרפולציות מנטליות קונסטרוקטיביות שהן הרבה מילים ארוכות ומסובכות שאומרות בקיצור שאני עומד להביא הסבר מהתחת. מצד שני, זה בדיוק המקום להוציא ממנו הסברים לנושא הזה. 

ובכן כולנו יודעים שאופנוענים הם טיפוסים שרוטים למשעי, אחרת אי אפשר להסביר אותנו אפילו לעצמנו. עוד עובדות בנושא הן כדלהלן: רוב האופנוענים הם בחורים, הם חרמנים, הם אוהבים לדחוף את האצבעות לכל חור באופנוע וללחוץ ולסובב לו את כל מה שנלחץ ומסתובב. הם לא מסוגלים לראות קוסית בלי לרצות להרים ווילי או סתם לעבור למוד התפרעות כללי, והם עושים הכל כדי להראות קשוחים וגבריים. למעשה אני מכיר אישית אופנוענים שמוכנים אפילו לזחול על הרצפה ולהתחנן ולהציק לבחורה עד שזו תסכים לראות בהם גברים קשוחים. המהדרין מאיימים כי יפרצו בבכי מר אם הבחורה לא תסכים ומייד שהם גברים מסוקסים. 

מסוקסים? רגע, המילה הזאת לא אומרת לכם משהו? אכן זאת מילה חביבה ביותר על כתבי אופנועים כאלה ואחרים האוחזים תמיד בכידון בידיים מסוקסות למשעי. המשמעות המלאה של המילה היא: "בעל בליטות, מחוספס, בולט, מיובל, שורט, גס, לא חלק, לא מהוקצע" (כה אמרה תוכנת בבילון). בקיצור, מדובר במשהו שיש לשפשפו היטב ולהחליקו עד תום הסיקוסיות. לכן לא פלא שהאופנוענים אוהבים את הביטוי הזה, שכן בענייני שפשופים עצמיים הם המוליכים בראש הטבלה. אחרי הכל, לא סתם יצא להם שם של סוציומטים מוטוריים שאוהבים להשכיב (!) את הכלי (!) שלהם לבד, ותדמית "הזאב הבודד" אומרת בעצם שבתור בודד, זאב או לא, הם צריכים לטפל בסיקוס הפרטי במו ידיהם המסוקסות. ועוד לא אמרתי כלום על הביטוי "סקס מוטורי", שמעלה לי תמיד בראש תמונה של אופנוע עם אגזוז כואב. 

אל תסתכלו עלי ככה, מה אני אשם בקישור המופרע הזה בין אופנועים לסקס? רק תראו מה קורה לאופנוען שמקבל חשבון במוסך. לכאורה פעולה שאין לה כל קשר לסקס, אבל המתרחש כמעט תמיד מלווה במונחים מהתחום המתאים: 

אופנוען
: "איזה זין! זיינו אותי! דפקו אותי!..."
מוסכניק: "אתה לא מרוצה מהטיפול?"
אופנוען: "מרוצה, זה לא אומר שלא דפקו אותי בחשבון."
מוסכניק: "צ'מע, אצלנו הלקוחות תמיד יוצאים מסופקים..." 

דרך אגב, שימו לב שאני מדבר על סקס, לא על זיונים. זה בגלל שסקס הרבה יותר קל מזיונים. סקס הוא בסך הכל פעולה זוגית של האופנוען כשהוא לבד. לא התבלבלתי בספירה כי אופנוען זה תמיד זוג, הוא והאופנוע, אחרת הוא סתם הולך רגל.
זיון זה כבר סיפור מסובך כי זה בשלישיה וקשה לתאם את כולם. צריך בחור, בחורה ומישהו שישים לב לאופנוע בחוץ שלא יגנבו אותו, אחרת צריך לקום באמצע הזיון ולבדוק שהוא עדיין שם, שאין חתולים שמשתינים עליו או שכן שמושיב עליו את הילד ל-'סיבוב כמו על הפיל הוורוד'. אפשר גם לא לקום ואז זה רק מפריע בחגיגה כשזה עובר בראש, ועוד יותר מפריע כשמשהו באמת קורה אפילו אם לא ישירות לאופנוע: 
"הו מותק, אני כמעט... מה זאת האזעקה הזאת??!?". 

מכל הנ"ל לפחות ברור שיש קשר, לא ממש ברור אבל מובהק, בין אופנועים וסקס. נחזור לענייני השריטה ונניח באופן מדעי למדי כי השריטה צריכה ליפול על המוח במקום כלשהו. יש לי חשד שבמקרה של רוב הבחורות היא נופלת על האזור במוח שאחראי על התחת, וזאת הסיבה שמסתובבות מיליוני בחורות רזות בעובי של דיקט ומתלוננות שהתחת שלהן גדול מדי.
 
התיאוריה אומרת כי השריטה גורמת לקצר בין שני אזורים שונים במוח. במקרה הזה האזור שעוסק בסקס (37 אחוז מהמוח האנושי, 117 אחוז מהמוח שלי בתנאי שהאישה בחו"ל) והאזור שעוסק באופנוענות (חצי אחוז אצל אדם רגיל, 94 אחוז אצל אופנוען), או כל אזור אחר. כתוצאה מהקצר מתרחש ערבוב במחשבות ואלו מתקשרות לאזור הלא נכון. 

על איזה אזורים בדיוק נפלה השריטה אפשר ללמוד רק מהתוצאות. במקרה של בחורים השריטה יכולה ליפול מצפון לדרום (ערסים, שעירים שלובשים מכנסיים קצרים, פוליטיקאים), או ממזרח למערב (אופנוענים, משופמים, עורכי עיתונים), יש גם צפון-מזרח (שוטרים, רקדני פלמנקו, מנהלי מוסכים), דרום-מערב (מגרבצים כרוניים, עיתונאים בעלי טור, מסוקסים מדופלמים) ועוד, כל אחד והכיוון שלו.
שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
1.motorcycle boyאהבתי,התמונה השניה העיפה אותי10/07/2006 23:23:50
לאלף עזאזל,א'נלא יכול להפסיק לצחוק,לא יכול לראות את זה...
2.דדי11/07/2006 17:55:33
אוי ואבוי,זאת הקופאית מהסופר
3.אופנועןאוי זה הקוקסינל משינקין13/07/2006 20:56:01
אוי זה הקוקסינל משינקין
4.ש.ע.קרישי.... נהדר...13/07/2006 22:49:10
כרגיל.
5.יטיייייייייי24/10/2006 21:38:02
יליעךעעעעעעעעעעע
6.פלאנצהתמונה השנה09/12/2006 19:31:04
חביבי תיראה איזה אישה מסריחה יש לימהה ואיזה כוסית יש לסוזוקי.... אז אתם מבינים אין על סוזוקי..!! והכל מתחיל בטיאס...!!!
7.שחראחלה כתבה!!!25/01/2007 00:54:43
עכשיו אין לי שום ספקות - אין, אין על סוזוקי!!!


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים