איציק קריטי - סקירה נשית


סקירה נשית

הפעם אתרום את חלקי באמצעות סקירה היסטורית של דוגמאות בתחום הנשי, שיוכיחו מעבר לכל ספק סביר שכולנו חזירים ולא יודעים להעריך נשים.

לדוגמה: בשנת 89' התחרתה דורנה וונדוראס במקצה החובבים כשהיא רכובה על ה-CBR600 המשופר שלה. סיבוב אחד לפני הסיום הייתה דורנה מדורגת רביעית והחלה ללחוץ לכיוון המקום השלישי כאשר לפתע הופיע מעל לוח השעונים שלה אף חרוזי קטן של עכברון מבוהל, שכנראה עד אז התחבא מלמטה. זקני המסלול נשבעים עד עצם היום הזה שדורנה הגיעה לדגל השחמט כשהיא עומדת על המושב האחורי של האופנוע וצווחת בקולי קולות.

במלחמת העולם השנייה נחתה על מפקדת אוגדת שריון בריטית בבלגיה אש גרמנית כבדה, ושני גשרים שהגרמנים פיצצו במטרה לעצור את התקדמות הכוחות התוקפים ניתקו את המפקדה משאר הכוחות. כל קווי הקשר נותקו והמצב היה נואש. לבסוף נשלחה רב"ט אדווינה ג'ונסון, שרכבה על אופנוע תחת הפגזה כבדה דרך קווי הגרמנים, הגיעה אל מפקדת הכוחות האמריקאיים וגייסה תגבורת לעזרת הבריטים הנצורים. בתחקיר שנעשה לאחר מכן, התברר כי אדווינה עברה דרך מספר פלוגות של חיילים גרמניים חמושים, אבל אלו נמנעו מלירות בה היות וכבר ביציאה ממפקדת האוגדה קילף ההדף של אחד הפגזים את חולצתה מעליה, חזיות היו אז מצרך יקר מציאות שלא היה קיים ברשותה של אדווינה, והמראה של הנערה הבריטית שופעת החזה על האופנוע המקפץ (המתלים של האופנועים היו אז גרועים במיוחד) מנע מהחיילים הגרמניים את האפשרות לירות בה.

בשנת 96' רדפה ניידת של משטרת התנועה אחרי רוכבת אופנוע שדהרה בכביש החוף במהירות העולה על 200 קמ"ש. לעזרת הניידת גויס מסוק משטרתי שרדף אחרי האופנוענית וקרא לה ברמקול לעצור. רק במחלף זכרון-יעקב הצליח מחסום לעצור את האופנוע. במשפט זוכתה האופנוענית מהאשמה של אי-ציות להוראות השוטרים במסוק, לאחר שהוכיחה כי דיברה בפלפון כל הדרך ולא יכלה לשמוע את המסוק. ברין שמידט ובעלה, קארל, היו זוג בלגים ותחביבם היה רכיבה ארוכת-טווח על אופנועי הק.ט.מ. שלהם בשטחים מיוערים מהסוג שלא חסר באירופה. באחד הפעמים הגיע הזוג לקרחת יער בראש גבעה מיוערת, ונשארו שם להעביר את הלילה באוהל המתנפח שלהם. באמצע הלילה התעורר קארל וגילה כי ברין נעלמה. הוא יצא מהאוהל ונתקל בסולם חבלים שהשתלשל מלמעלה. עד מהרה התברר לו כי מעל האוהל שלהם מרחף כדור-פורח (באזור היה מועדון ומנחת לכדורים פורחים), וכי אישתו נמצאת למעלה, מקבלת מהטייס שיעור פרטי בהלכות התרוממות ונחיתה אנכיים. קארל הליברלי סתם את הפה וחזר לישון, אבל כשהטיול נגמר הגיש תביעה נגד ברין בטענה של התאכזרות רוחנית וזכה, לאחר שהתברר שברין לא רק שהעניקה לטייס את חסדיה אלא גם 'השאילה' לו את מיכל הדלק הרזרבי שלהם, וקארל היה צריך לדחוף את האופנוע שלו דרך 15 ק"מ של יער עד לכביש הקרוב.

ולסיום: דנה דונינג מאריזונה, ארה"ב, נהגה להגיע כל יום מהבית לעבודה על ה-GS500 שלה, כשהיא 'חותכת' דרך שדה נטוש שקיצר לה את הדרך בכמה ק"מ. יום אחד נכנסה דנה למוסך שבו טיפלו באופנוע שלה, והתלוננה על זמזום מוזר הבוקע מחלקו האחורי של האופנוע שלה. למוסכניק לא נדרש זמן רב כדי לגלות שבפעם האחרונה בה עברה דנה בשדה, התנגש האופנוע בכוורת שנתפסה בחלקו האחורי של האופנוע שלה.

טוב, עכשיו בדוק את עצמך – אם האמנת לסיפורים האלה (הם מצוצים מהאצבע, אגב) אתה שוביניסט שמוכן להאמין לכל סיפור שצוחק על הנשים. תתבייש. מצד שני, אם לגמרי לא האמנת סימן שאתה לא ממש מכיר נשים.

שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
לא נשלחו תגובות לידיעה


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים