התכניות של "ויקטורי" ל-2007 והלאה

02/08/2006 21:33:32

עמיר שבתאי

ויקטורי האמריקאית הציגה את האופנועים שלה ל-2007. אמנם עדיין לא ראינו דגמים חדשים של ממש: ויקטורי הסתפקה בעדכון של דגמים קיימים, ולא הציגה בפועל דגם כל חדש, אך תראו את שני האיורים שהוצגו על ידי החברה, ותבינו שלא מעניין את ויקטורי להיות "הרלי 2". לחברה יש חזון לעתיד של ממש. 


גם נתוני המכירות של ויקטורי, חברה בבעלות קונצרן ATV שבבעלותו גם פולריס, מראים אף הם גידול מרשים כשמכירות החברה גדלו בלא פחות מ-43%, וצפויות לגדול ב-30% נוספים ב-2006. "אנו גאים בזה שהחברה צומחת הרבה יותר ממותגים אחרים וידועים" אמר לאחרונה מנכ"ל ויקטורי Allan Hurd, ויש לו כנראה במה להתגאות.

החזון של ויקטורי על פי האיורים שהיא שחררה הוא פשוט: בניה של קרוזרים גדולים שיצרו נישה חדשה לחלוטין של קרוזרים אמיתיים, איתם אפשר גם לשייט בטיולים של עשרות אלפי קילומטרים ללא בעיה. ויקטורי עובדת נכון. בעולם בו ישנן עשרות נישות ותתי נישות של אופנועים, ובעולם בו כל אחד יכול לבנות את הקרוזר האישי שלו על פי עומק הכיס, עושה נכון ויקטורי כשהיא בונה לעצמה מותג של אופנועים מיוחדים - קרוזרים במקרה הזה, אשר ייצרו לה מובילות שוק בנישת האופנועים הפרטית שלה: אופנועי תיור גדולים וכנראה גם יוקרתיים, על בסיס מנועי V2.
שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
לא נשלחו תגובות לידיעה


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים