אפריליה RSV1000R

20/11/2005 20:46:21

סקס אפיל איטלקי

אפריליה חושפים את הפרטים המלאים על אופנועי העל שלהם

עמיר שבתאי

אפריליה חשפו בתערוכת מילאנו RSV1000R ו-RSV1000R פאקטורי משודרגים. האופנועים הוצגו עוד קודם לכן וזכינו לשזוף עיניים בסופר סקסיים האיטלקים כבר לפני שבועות מספר, אך רק עתה במילאנו חשפו האיטלקים את השינויים שנערכו באופנוע במלואם.

אין כמעט חלק שלא עבר שיפור, ולהזכירכם, מדובר באחד האופנועים שקיבלו הכי הרבה מחמאות ושירי הלל אי פעם מעיתונות האופנועים העולמית. הפיירינג עוצב מחדש וכמוהו גם הזנב. משקף האופנוע מקדימה שינה צורה כדי לשפר אירודינמיקה, ולא פחות חשוב, את עיצוב האופנוע. הפנס האחורי והמאותתים הפכו כמיטב האופנה את נוריותיהם הפושטיות לנוריות לד.

המזלג הקדמי בהחלט יאיים על המזלג הקדמי של ה-ZX10R, שהוא לטעמי המזלג הקדמי הטוב ביותר מחוץ לעולם המירוצים, עם קוטר צינורות של 43 מ"מ וציפוי של טיטניום ניטריד לצינורות של אוהלינס. הפןך, בטח הפוך. שסתומי הפליטה במנוע גדלו, ומיפוי ההצתה השתנה פלוס עוד כמה נגיעות קטנות, שאמורות להפוך את אספקת הכח לידידותית ושוטפת יותר. המנוע המשופר מספק כ- 143 כוחות סוס ב- 10000 סל"ד על משקל כבד משהו יחסית ליפנים, בן 185 ק"ג.

דגם הפאקטורי, שהוא ללא ספק אחד האופנועים המחרמנים ביותר בעולם, יקבל בשנה הקרובה מזלג קדמי חדש מאוהלינס, משכך היגוי, וחישוקי אלומיניום בצביעה מוזהבת, כמו גם השילדה. אין כמעט חלקי פלסטיק על האופנוע, אלא המון המון קרבון. MV אגוסטה, בעקבותייך?

                                

שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
לא נשלחו תגובות לידיעה


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים