מחר מוטו GP - סטה בפול, רוסי 15 - פיטר לרנר

05/11/2005 14:29:43

מחר מוטו GP - סטה בפול, רוסי 15 - פיטר לרנר
היום (שבת) התקיימו הקפות הדירוג למירוי הגרנד פרי האחרונים לעונת 2005 שייערכו מחר בולנסיה. הספרדים הרגישו בבית וכך ראינו בשלוש הקטגוריות את הספרדים שולטים בהקפות הדירוג: סטה גיברנאו (הונדה) במוטו GP, דני פדרוסה (הונדה) ב- 250, וסרג'יאו גדאה (אפריליה) ב- 125.


קטגוריית העל מבטיחה יום מעניין במיוחד בוולנסיה. הכוכבים הצעירים, ניקי היידן ומרקו מלאנדרי ממשיכים להפעיל לחץ, ובמיוחד על האלוף וולנטינו רוסי שנראה שחוק משהו היום. רוסי ובן קבוצתו אדוארדס, לא הצליחו למצוא סט אפ מתאים לאופנועי הימאהה שלהם, והשיא של רוסי הגיע היום כאשר הוא התרסק (בתמונה למעלה), החליף אופנוע וסיים את הקפות הדירוג במקום ה-15 בלבד בלב השורה הרביעית (!!!). מעניין לראות מה יהיו תוצאות הקפות האימון של רוסי מחר בבוקר, לקראת המירוץ בו הוא אמור לשבור את שיאיו של מיק דוהאן. את עמדת הפול כבש ברגע האחרון סטה ג'יברנאו, שלאור חולשתו של רוסי (בעצם האופנוע של רוסי), נראה כי יוכל להשיג ניצחון ראשון העונה. המירוץ האחרון מחזיר אליו את לוריס קפירוסי (בתמונה) ששב לאחר פציעה באוסטרליה, ונראה מצוין גם עם ריאה אחת שפועלת באופן מלא. זאת לאחר שאחת מריאותיו נוקבה באוסטרליה.

בקטגוריית ה- 250 נראה שדני פדרוסה עושה את כל המאמצים לקבוע את מקומו בהיסטוריה לפני מעברו לקטגוריית הגדולים. במהלך המירוצים היום נשברו שני שיאים לסיבובים המהירים של המסלול, בקטגוריית המוטו GP, סטה ג'יברנאו, שיוביל כאמור את פתיחת המירוץ מחר, קבע שיא חדש למסלול ב- 1.31,874 ד' להקפה, תוך שהוא שובר את שיאו של רוסי מעונת 2003 שעצר את הסטופר על 1.33,317 ד'. בקטגוריית ה- 250 קבע פדרוסה את שיא מסלול כשעצר את השעון על 1.35,862, ושבר את שיא המסלול שהוחזק עד כה בידי מרקו מלנדרי.


שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
לא נשלחו תגובות לידיעה


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים