"המכונה שבאופנוע" השקת בית הספר לטכנאי אופנועים

08/03/2007 23:50:47

במהלך כל חודש מרץ 2007 מושק בית הספר לטכנאי אופנועים, המכונה שבאופנוע. במסגרת חודש ההשקה הקהל הרחב מוזמן להנות מההטבות והמבצעים הבאים:

1. ימי עיון מקצועיים בנושאים כדוגמת צמיגים, בלמים, החשיבות של הידוק מקצועי של מסבי היגוי, הקפדה על תחזוקה מונעת ברמה מקצועית, אבחון תקלות מכאניות, כשלים הנדסיים ועוד.

2. בדיקות בטיחותיות ברמה אחרת, ובחינם. כל רוכב דו גלגלי הפוקד את בית הספר במהלך חודש ההשקה, יזכה לבדיקה בטיחותית מקיפה של המכונה שבאופנוע הפרטי שלו, כולל הסבר מקצועי על כל מכלול שנבדק. הבדיקות מתבצעות במשך 6 ימים בשבוע (יום א` עד ו`), החל מהשעה 08:00 בבוקר ועד 17:00 אחה"צ, והן כוללות בדיקת מערכת בלימה, בחינת מערכות חשמל, צמיגים, הינע סופי, מנוע ותיבת הילוכים, כיוון מצמד, כיוון ושימון כבלים ועוד.

3. בתום חודש ההשקה תיערך הגרלה בין כל מבקרי בית הספר. כמה מבין מבקרי בית הספר לטכנאי אופנועים יזכו בספר `המכונה שבאופנוע` ואחרים יזכו ב- 25% הנחה על קורס טכנאי אופנועים מ-ע-ש-י, הקורס שיאפשר לכל אדם לקחת אחריות על הבטיחות המקצועית של המכונה שבאופנוע הפרטית שלו ו/או לרכוש את הידע והכלים להמשיך את הלימוד בכוחות עצמו - ולהיות איש מקצוע ברמה שלא מוכרת במדינתנו.

4. חודש ההשקה יאפשר לכל אדם להכיר את טכנאי בית הספר, לשאול אותם על הקורסים שלנו, ואף להבטיח את מקומו באחד מהם – דבר שיקנה לו את הזכות להשתתף בתום השנה הנוכחית בטורניר מקצועיות חסר תקדים, לזכות ביוקרה מקצועית ובעיקר - בפרס השווה אלפי שקלים! בנוסף, השתתפות בטורניר המקצועיות יהווה הזדמנות נהדרת עבור כל טכנאי להראות לחבריו מי באמת גבר גבר. מבחינה מקצועית כמובן... מטרת התחרות המקצועית בין כל בוגרי בית הספר לטכנאי אופנועים הנה להניע אותם לשאוף למצוינות ולמקצוענות ברמה אחרת.  

5. הספר `המכונה שבאופנוע` וכרטיסיית ההפתעות שלנו מוצעים, במהלך חודש ההשקה, בהנחה של  20%!

6. ערכות הכלים המקצועיות שלנו מוצעות גם הן במחירים מיוחדים.  

7. בחודש השקת בית הספר לטכנאים ייחשף לראשונה סל השירותים החדש והייחודי של המכון להנדסה ובטיחות: 
 - ערכות כלי עבודה מקצועיות לעילא ולעילא שתאפשר לכל אדם לטפל באופן עצמאי בכל מכונה שבאופנוע.
 - סדנת `עשה זאת בעצמך` – שאל אותנו כיצד.
 - שרותי השמה וכוח אדם מקצועי – בפעם הראשונה בענף.
פרטים נוספים על בית הספר לטכנאים בכלל ועל חודש השקתו בפרט – ניתן למצוא כאן!


`המכונה שבאופנוע - רחוב החרושת 12, אזור התעשייה כפר סבא.
טלפקס` משרד: 09-7680008   טל` נייד: 050-8633673  דוא"ל: insightm@netvision.net.il

שליחת כתבה לחבר


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים