הבהרה בריש גלי: גדי אבירם אינו עוזב את מטרו

22/01/2007 13:35:26

עמיר שבתאי

בעקבות ידיעה שעלתה באתר בייקס לאחרונה לגבי עזיבתו האפשרית של גדי אבירם את מטרו, הגיעה תגובת מטרו כי לא היו הדברים מעולם, וכי אין אפשרות כזו כלל בנמצא. בייקס מתנצל בפני מטרו בכלל וגדי אבירם בפרט לגבי הידיעה המוטעית. בשל חשיבות העניין, בשל היותו של מטרו גוף מוביל, ובשל הערכתי האישית את גדי אבירם, אני מוצא לנכון להעלות את ההבהרה הזו באייטם הראשי של האתר, ולא בסקציית החדשות. הידיעה עצמה כמובן, נמחקה מעל דפי האתר.
להלן תמצית תגובת מטרו לגבי פרסום הידיעה:

"לכבוד:
עמיר שבתאי, אתר BIKES

א.נ,

נדהמנו לגלות את הפרסום באתרך ממנו עולה הרושם כאילו גדי אבירם, מנכ"ל "מטרו" מתעתד לעזוב את החברה.

מיותר לציין כי פרסום זה אינו נכון ואף מנוגד לכל הצהרה של מר אבירם ו/או באי כוחו. יתרה מכך: במסיבת עיתונאים שנערה ביום שני (15-01-07) אף שטח מר אבירם בפני המשתתפים את תוכניותיו העסקיות ל"מטרו" לשנת 2007.
כל מי שנכח באירוע זה הבין בצורה ברורה כי בכוונתו של מר אבירם להישאר ב"מטרו" ולהוביל אותה גם בשנים הבאות.

הפרסום באתר גרם ל"מטרו" בכלל ולמר אבירם בפרט נזק תדמיתי קשה. אנו מוצאים עצמנו מסבירים לכל העוסקים בענף כי אין שום כוונה לנטוש את החברה, בוודאי שלושה ימים לאחר פרסום התוכניות העסקיות אותם מתכוון מר אבירם ליישם באופן אישי.

אנו יוצאים בדרישה לגלות את מקור הידיעה ולהמציא אסמכתאות לאמיתותה. במידה ואין כאלו, אנו מצפים להודעת התנצלות ברורה ומיידית מעל גבי עמוד השער של האתר.

באופן אישי אני חייב לציין שאין זה מקובל ואף נוגד את כל כללי האתיקה העיתונאית לפרסם ידיעה ו/או שמועה בגין אדם או חברה ללא קבלת תגובה. תופעה זאת אינה מוכרת ואינה מקובלת בעולם בו יש לתקשורת משקל רב בבניית תדמיתו של גוף עסקי או מוניטין של אדם."

שוב: מובאת כאן התנצלות מעומק הלב בפני מטרו וגדי אבירם, ובברכת המשך ההליכה מחיל אל חיל.

ע"ש
שליחת כתבה לחבר


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים