"היום שאחרי 4" - הודעת וועד הפעולה

04/01/2007 14:39:51


בישיבת וועד הפעולה נדונו דרכי הפעולה העומדות בפנינו בשבוע הקרוב. להלן ההחלטות האופרטיביות שהתקבלו:

ביום רביעי, ה-10.1.07, עומדת הצעת החוק התומכת במאבקנו להורדת תעריפי ביטוח החובה לקריאה טרומית בכנסת. ההצעה אשר הוגשה ע"י חברי הכנסת גלעד ארדן (ליכוד) וסטס מיסז'ניקוב (ישראל ביתנו), מציעה לפתור את הכשל הביטוחי הקיים, מבלי למוטט את ענף הרכב הדו גלגלי, ומבלי לפגוע בציבור גדול וחלש, כדוגמת ציבור הסטודנטים והצעירים בישראל, וזאת ע"י הסדרת צו החציה.

הפעילויות המתוכננות:

א. מחר, יום שישי ה-5.1.07, משמרת מחאה מול ביתו של שר האוצר ברחוב פיינשטיין ברמת אביב.

תוך התעלמות מוחלטת מציבור גדול של רוכבי הדו גלגלי, נותן שר האוצר גיבוי לממונה על הביטוח מר ידין ענטבי, והולך עימו יד ביד להרס מוחלט של ענף הדו גלגלי בישראל. אנו נתכנס מול ביתו של שר האוצר, מר אברהם הירשזון, ברחוב פיינשטיין ברמת אביב. האחריות להרס הענף רובצת על כתפי שר האוצר. ידין ענטבי הוא הש"ג, שר האוצר, הירשזון, הוא האחראי.

בשעה 9:00 נתכנס ברחוב פיינשטיין ברמת אביב (ראה מפה מצורפת), מצויידים במדבקות ובסרטים זוהרים. פעילות זאת תתקיים בכל מזג אוויר!


ב. יום ראשון,ה-7.1.07, קבלת פנים לחברי ועדת השרים לענייני חקיקה בכנסת.

בשעה 09:00 תתכנס ועדת השרים לענייני חקיקה, לדון בהצעת החוק. אנו נתכנס בשעה 8:00 מול קריית הממשלה בירושלים ונפגין נוכחות מאסיבית של רוכבים ואופנועים בצבעי המאבק. מטרתנו לתת רוח גבית לשרים חברי הועדה, לתת תמיכה ממשלתית בהצעת החוק שלנו. משמעות תמיכת ועדת השרים הינה קריטית להעברת החוק בקריאה טרומית בכנסת ביום רביעי.

ג. פעילות הסברתית בקרב הציבור.

במקביל לפעילויות אלו תתקיים פעילות הסברתית בקרב הציבור. וועד הפעולה קורא לרוכבים מתנדבים לחלק סרטים זוהרים, דפי מידע ומדבקות בצמתים, במרכזי הערים, בבתי העסק הקשורים לענף, במוסכי האופנועים, באולמות היבואנים ועוד. בימים הקרובים עלינו להגיע למצב בו כל רוכב קטנוע ואופנוע ימותג בסרטים הזוהרים, יקבל את מדבקות המאבק ויעודכן בפרטי המאבק והאירועים המתוכננים. פעילות זו תרוכז על ידי אהוד אלדר, מנהל פורום קטנועים בתפוז.

פעילות ממוקדת נוספת לקראת ההצבעה בכנסת ביום רביעי תפורסם בהמשך.

רעיונות אלו זקוקים לתמיכת כולנו - קטנוענים, אופנוענים ובעלי זיקה לעניין. הגענו לרגע האמת ואנו זקוקים להתגייסות רחבה של כולנו. על כל אחד ואחד מאיתנו להתגייס למאבק ולהשתתף באירועים השונים. זוהי השעה להפגין ולהשפיע, לעצור בגופנו ובקולנו את ההעלאה הנוכחית בתעריפי הביטוח, לדרוש תיקון של עיוותים בני שנים במערכת הביטוחית, ולהוריד את תעריפי ביטוח החובה למחירים שפויים.

תנו יד במאבק – כי החובה היא על כולנו.

שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
1.ronביטוח אופנועים06/01/2007 20:25:48
כל הכבוד ישר כח אני איתכם.


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים