עידכון מוועד הפעולה: ארועי "היום שאחרי 3"

20/12/2006 11:16:35

בישיבת וועד הפעולה שהתכנס בליל אמש, 20.12.06, נדונו דרכי הפעולה העומדות בפנינו, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. להלן ההחלטות האופרטיביות שהתקבלו...

1. כידוע, בימים אלו עומדות שתי הצעות חוק התומכות במאבקנו להורדת תעריפי ביטוח החובה לפני קריאה טרומית בכנסת. שתי ההצעות יועלו להצבעה ביום רביעי הבא, 27.12.06. כתמיכה במהלך זה יתקיים "מפגן הזדהות דו גלגלי" שיצא מתל אביב לכיוון כנסת ישראל, ירושלים. וועד הפעולה קורא לכל הרוכבות והרוכבים לתמוך במהלך זה ולהצטרף לרכיבה. שיירת הרוכבים תתאסף בשעה 08:30 במגרש החניה של "המועצה לארץ ישראל יפה" הנמצא על שדרות רוקח בתל אביב (ראה מפה מצורפת). בשעה 09:00 נצא לכיוון ירושלים כאשר אנו לובשים את הווסטים הזוהרים ועונדים סרטים זוהרים. בנוסף, יחולקו בנקודת הכינוס מדבקות המאבק. על הרוכבים להערך לשהות ממושכת בירושלים, שכן נכון לרגע זה לא נקבעה עדיין שעת ההצבעה בכנסת.

פרטים נוספים אודות ארוע "היום שאחרי 3" ימסרו בימים הקרובים.

2. במקביל להכנות הספציפיות לארוע "היום שאחרי 3" תתקיים פעילות הסברתית וגיוס רוכבים למפגן ההזדהות. וועד הפעולה קורא לרוכבים מתנדבים לחלק סרטים זוהרים, דפי מידע ומדבקות בצמתים, במרכזי הערים, בבתי העסק הקשורים לענף, במוסכי האופנועים, באולמות היבואנים ועוד. בימים הקרובים עלינו להגיע למצב בו כל רוכב קטנוע ואופנוע ימותג בסרטים הזוהרים, יקבל את מדבקות המאבק ויעודכן בפרטי ארוע "היום שאחרי 3". פעילות זו תרוכז על ידי אהוד אלדר, מנהל פורום קטנועים בתפוז.

3. תאריך כניסת הרפורמה במחירי ביטוח החובה נמצא מספר ימים בודדים מאיתנו. על מנת לחסוך חלק מעליית מחירי הביטוח, קורא וועד הפעולה לציבור הרוכבים לפנות למשרדי הסוכנים העוסקים בביטוחי חובה לרכב דו גלגלי ולדרוש הוצאת תעודות ביטוח חובה חדשות בטווח הזמן המיידי. על כל רוכב לבדוק את כדאיות המהלך מבחינה כלכלית על פי מועד פקיעת הפוליסה הנוכחית שלו. במידה ובקשת הוצאת התעודה החדשה תענה בסירוב מסיבה כלשהי, יש להעביר את כל הפרטים הרלוונטים (שם המשרד, תאריך הבקשה, שם הפקיד המטפל וכו...) לעו"ד זהר גרינברג, חבר צוות הרשויות במועדון האופנועים הישראלי.

רעיונות אלו זקוקים לתמיכת כולנו - קטנוענים, אופנוענים ובעלי זיקה לעניין. זו העת להתגייסות מאסיבית של כולנו לטובת הצלחת המאבק להורדת תעריפי ביטוח החובה למחירים שפויים.
שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
לא נשלחו תגובות לידיעה


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים