"היום שאחרי 2" - ממשיכים במאבק בתעריפי ביטוח החובה

02/11/2006 10:29:04

ועד הפעולה למאבק בעליית תעריפי ביטוח החובה ממשיך בפעילותו ומוציא אל הפועל את ארוע "היום שאחרי 2" – ליווי רכוב של נציגי הרוכבים בדרכם לישיבה בוועדת הכלכלה בכנסת ישראל.

כזכור, ועד הפעולה הוקם עקב עלייתם הלא מציאותית של תעריפי ביטוח החובה, עליית מחירים אשר תגרום לרוכבים רבים לעבור לרכב בשל מחירי ביטוח החובה אותם אנו נדרשים לשלם על פי חוק. ארוע המחאה הראשון התקיים בכיכר המדינה בתאריך 30.10.06 ונחל הצלחה תקשורתית רבה. עתה מפרסם הועד את הפרטים הראשונים לגבי המשך המאבק.

בתאריך 6.11.06 עומד להתקיים דיון בוועדת הכלכלה בכנסת שנושאו הינו "ההשלכות התחבורתיות הצפויות עקב ההעלאה בביטוח החובה לרכב דו גלגלי". לדיון זה, שינוהל ע"י ח"כ גלעד ארדן שנרתם לטובת מאבקנו, מוזמנים נציגי צוות הרשויות של מועדון האופנועים הישראלי – עמית ברגמן וזהר גרינברג, נציג היבואנים – דרור גולדמן והיועץ הביטוחי של לשכת המסחר – גיורא נדל.

לאחר פניה של ועד הפעולה לח"כ גלעד ארדן, נענה האחרון להגיע אל הדיון בכנסת רכוב על דו-גלגלי, יחד עם נציגי הרוכבים המוזמנים לועדה ובליווי של רוכבים נוספים. שיירת הרוכבים תלווה על ידי משטרת התנועה הארצית, צוותי תקשורת מכל אמצעי המדיה השונים, כוחות רפואה ועוד.

אישור פעילות זו התקבל בזכות מספר הגבלות קשיחות שנקבעו על ידי הרשויות השונות – ההגבלה העיקרית נוגעת לכמות המשתתפים בשיירה, כמות שנקבעה ל-100 רוכבים בלבד. עם ההגעה לירושלים, יפרדו נציגי הרוכבים המוזמנים לדיון בועדה מהשיירה ויפנו אל עבר הכנסת.

יש לזכור כי ארוע זה אינו הארוע האחרון המתוכנן וכי יש להקפיד על עיקרון "שמירת הכח".

ועד הפעולה יפרסם פרטים נוספים לגבי ארוע "היום שאחרי 2" בהמשך.
שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
1.ג'ילרה ראנר 50אני גר בת"א03/11/2006 17:42:15
ויש לי קטנוע 50 סמ"ק. לירושלים קשה לי להאמין שאני יגיע אבל מבטיח להגיע לכל מחאה שתתקיים האיזור ת"א (בכיכר המדינה הייתי והיה טוב)


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים