האם זהו המחליף של ה-999???

24/10/2006 19:26:21

עמיר שבתאי, הובא על ידי אבי טואטי

דוקאטי כבר הודיעה כי תציג במילאנו דגם חדש אשר יחליף את ה-999, כולל מנוע חדש והגדלת נפח מעל ל-1000 סמ"ק הנוכחיים. זאת במטרה ללחוץ את מנהלי מירוצי הסופרבייק להעלות את הנפח המותר לאופנועי שני צילינדרים המתחרים בסדרה.

להבדיל מ"תמונות ריגול" המופצות על ידי היצרנים השונים השכם והערב, תמונות אלו, הנראות כתמונות ריגול אמיתיות, מראות לנו כנראה את המחליף של האופנוע הוותיק. העיצוב שונה ברובו משל סדרת ה-999/749 כולל כונסי אויר חדשים, אך עדיין שומר על המראה הזוויתי והדקיק. הבלמים כמובן רדיאליים, ונראה כי למרות תוספת המשקל, עדיין ממשיכים האיטלקים להשתמש בזרוע אחורית חד צידית. 

אחד הדברים היותר מעניינים הוא, האם יחזרו האיטלקים לעיצוב המקורי של ה-916 כפי שטוענים רבים ברחבי העולם. דוקאטי עצמה נמנעה בכל מקום אפשרי להתעלם מן השאלה הזו, ואולי זה יהיה אחד הצעדים היותר חכמים שיכולים לבוא מצד דוקאטי ל-2007. על פי המסיכה הקדמית באופנוע המצולם בתמונות הריגול, ניתן לראות בתמונת האופנוע העומד (התמונה השלישית למטה), שיש שם משהו שנראה כמו פנס קדמי מפוצל. אם אכן זהו הפנס הקדמי, הרי שיש כאן כנראה יפניזציה מוגזמת של המסיכה.  

האופנוע החדש אמור להיחשף על ידי דוקאטי במסיבת עיתונאים בתערוכת מילאנו ב-13 לנובמבר.שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
1.אני25/10/2006 00:20:47
נראה כמו קומבינה


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים