היידן ופדרוסה מתכוננים לוולנסיה

17/10/2006 08:53:59

עמיר שבתאי

בראיון שנתן ניקי היידן למוטו GP, התייחס היידן לתאונה עם פדרוסה שכנראה תעלה לו בתואר האלוף. לאחר הזעם המטורף בו נראה רוכב רפסול לאחר שניסה להקים ללא הצלחה את האופנוע המרוסק לאחר התאונה, ממשיך היידן להביט קדימה. "אני לא יודע מה לומר" אומר היידן, "זה פשוט כואב. היה לי צמיג ממש קשה למירוץ, ולא האמנתי כמה בטוח הייתי בצמיג, במיוחד בפניות שמאליות (כפי שבאמת קרה כשעקף את אדוארדס מבחוץ, ואת פדרוסה בשמאלית עם מהירות פניה גבוהה בהרבה. ע"ש). הייתי מהיר הרבה יותר מאדוארדס, והייתי מספיק מהיר כדי לעקוף אותו ולהיצמד לרוסי. לא ציפיתי שפדרוסה יניח לי לקוף אותו בקלות, אבל בהחלט לא ציפיתי שיעשה מה שעשה. דני הגיע אלי לקרון המגורים ולחצנו ידיים".

בשלב הבא מתנה כמעט היידן את היחסים שלו עם פדרוסה במה שיקרה במירוץ הבא והאחרון לעונה בוולנסיה. במירוץ האחרון הוכחתי שאני לא עומד לוותר בקלות, ואפילו כעת אני די חזק. זהו לא אחד מהמסלולים החזקים שלי, והוכחתי שאני יכול להיות מהיר גם כאן.  כעת אני צריך את עזרתו של דני בוולנסיה כי הכל יכול לקרות בוולנסיה. לכן אני מקווה שהידיים שלו בסדר (דני שבר את אצבעו הקטנה ביד). אמרתי לו שיש לו דרך לכפר כלפי את מה שקרה וזה אם אני אוביל את המירוץ, והוא יהיה מספר 2 ואז האליפות עדיין ריאלית". (מעניין מה יש לרוסי לומר על התכנון המשותף. האם על זה נאמר האדם מתכנן והאלוהים צוחק? ע"ש).

פדרוסה הגיב אף הוא על המקרה: "טעיתי ואני מאד מצטער. זו הפעם הראשונה שלי אי פעם בשש השנים שאני מתחרה שהפלתי מישהו, וזה קרה דווקא ברגע הגרוע מכל ואני מתנצל, והלוואי והייתי יכול לשנות את מה שקרה. לא תכננתי בכלל לעקוף באותו הרגע, אלא הגלגל האחורי שלי קיפצץ והיתה לי מהירות עודפת ולא יכולתי לבלום כמו שצריך (פדרוסה מתכוון לחוסר היכולת בשימוש אופטימלי בבלם האחורי. ע"ש).
שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
לא נשלחו תגובות לידיעה


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים